Bim bam bom çok şükür dostlar

_DSC3300Sevgili Hızır teşekkür ederim. Herşey ama herşey için.
Biran için şaka yaptın zannetmiştim ama yok galiba bu defa ciddisin. Bu o mu gerçekten? Tamam beyazlar içinde, huşu halinde beklemiyordum ama bir çimdikleyebilir misin inanmak istiyorum.
Tam diyordum ki aramadığım yer kalmadı bulamıyorum. Köküne kıran girdi yok yok. Benimle birlikte kimler aramadı ama yok. Sonra baktım o beni arıyor. Aaaaa ne sürpriz. Geldi, konuştuk, kaynaştık, dünde deneme yaptık. Olacak galiba. Ne diyim. Bakıcı teyzemizi bulduk galiba. Bundan sonrası güzel olur inşallah.
Bugün ablam, ben, Çağan ve yeğenimiz Ada ile biraz gezelim dedik. İki çocuklu hayat ne zormuş. Dur evladım, yapma kızım, abla sen şunu tut iki dakika, ben bakıyorum sen git gel hemen. Bütün gün böyle geçti. En son malum epeydir rimel kullanmayınca evdeki rimelim bozulmuş. Yenisini alayım dedim. Ablamı çocuklarla dışarda başbaşa bıraktım. Bir ara ne yapıyorlar diye kafamı uzattım ne göreyim. Ada banka çıkıp inmeye çalışıyor ablam tek elle onu korumaya çalışıyor, Çağan ablamın kucağında dişleri kaşındığı için teyzesinin çenesini ısırmaya çalışıyor. Zavallı teyze bu defa da çenesini korumak için başını çevirmeye çalışıyor. Ben rimeli bırakmışım onu izleyip gülme krizlerine giriyordum ki kendimi toparlayıp hemen gittim yanlarına. Arabaya atladığımız gibi eve geldik. Bu ne böyle en iyisi yaz gelsin, kırlara gidelim…